| Κύριο χαρακτηριστικό | Sj-9100 δύο τσεπών διαλογέων μιγμάτων μετρώντας μηχανών ικανότητα μηχανών αξίας μετρώντας |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS UAH RSD DKK KZT UZS CHF MAD SEK NOK HUF CHF MAD SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Οικονομικός εξοπλισμός δύο χαρτζηλικιού σημειώσεων διαλογέων πολυ νομίσματος μιγμάτων μηχανή διαλογέ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων μετρητών χοανών δύο τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Επαγγελματικοί μετρητής χρημάτων διαλογέων τραπεζογραμματίων λογαριασμών δύο τσεπών τραπεζογραμματίω |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | TRL ILS IRR JOD NZD AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD QAR BHD YER EGP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | φορητοί μετρητής χρημάτων διαλογέων τραπεζογραμματίων λογαριασμών δύο τσεπών τοπ τραπεζογραμματίων φ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK TWD NPR VND THB INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |