| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | μικτή αντίθετη φορητή μηχανή λογαριασμών ανιχνευτών χρημάτων τραπεζογραμματίων νομίσματος μετρητών δ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | WD NPR BWP LYD ZMK DZD MGA NZD AOA AUD PKR LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK |
| Ταχύτητα ταξινόμησης | >800pcs/min |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Κατά του κτενήσματος τόρνου εργαλεία αναγνωστών καρτών εξοπλισμού τράπεζας αντι - συσκευή απάτης |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Diebold Nixdorf |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Diebold Nixdorf |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Hitachi |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Diebold Nixdorf |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Wincor |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | Wincor |