| ΠΝ | KD03300-C100 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Κορυφαία μονάδα Fujitsu F510 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Gear Diebold 15T D-Shape |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49254690000K-10 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold Opetva OP368 Bill Validator |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | A004606 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Εξωτερικό πλαίσιο NMD, NF 300 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Wincor Nixdorf PC280 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Εύρος τιμών | Ποικίλλει ανάλογα με το μέρος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Χρόνος ανοχής | 1-5 μέρες |
| Αντοχή | Ψηλά |