| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | όχι |
| Χωρητικότητα | όχι |
| Λειτουργικό σύστημα | όχι |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | όχι |
| Χωρητικότητα | όχι |
| Λειτουργικό σύστημα | όχι |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1 |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| ΠΝ | 2C160000000313 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Προσαρμοσμένη θερμική κεφαλή VKP80III |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD03234-C520 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu F53 F56 Χρηματοδοτητής λογαριασμών |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu Extractor |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1 |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |