| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων μετρητών χοανών δύο τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | μικτή αντίθετη φορητή μηχανή λογαριασμών ανιχνευτών χρημάτων τραπεζογραμματίων νομίσματος μετρητών δ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | WD NPR BWP LYD ZMK DZD MGA NZD AOA AUD PKR LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK |
| Ταχύτητα ταξινόμησης | >800pcs/min |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μοντέλο | Σειρά Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd μέσα | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Περιγραφή | Πλάκα ώθησης Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV |
| Ποιότητα | Ολοκαίνουργος |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο / Κατά παραγγελία |
| ΠΝ | 3143T206 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Ζώνες Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 3143T221 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Ζώνες Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 3390T002 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Seal |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 31430484 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Glory UW-500 USF-100 O-Ring Seal |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 31430528 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Επίπεδη ζώνη Glory UW-500 USF-100 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 31430530 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Επίπεδη ζώνη Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 31430661 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Επίπεδη ζώνη Glory UW-500-F UW-500 USF-100 UW-200 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |