| Αριθμοί μοντέλου | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| ΠΝ | 2C160000000313 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Προσαρμοσμένη θερμική κεφαλή VKP80III |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000G 49-255908-000G |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold CAMERA USB ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΞΙΟΥ ΠΛΕΥΡΟΥ 2.4 ΦΑΚΟΣ |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΙΤ CAMR OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΑΜΕΡΑ Diebold CAMERA WDUB-1300-RT ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΜΕΡΑ USB |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |