| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Δωρεάν ανταλλακτικά, Online υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | Κανένας |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | ΚΑΝΕΝΑ, Πρωτότυπο πρότυπο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Δωρεάν ανταλλακτικά, Online υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | Κανένας |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | ΚΑΝΕΝΑ, Πρωτότυπο πρότυπο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Δωρεάν ανταλλακτικά, Online υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | Κανένας |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | ΚΑΝΕΝΑ, Πρωτότυπο πρότυπο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Δωρεάν ανταλλακτικά, Online υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | Κανένας |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | ΚΑΝΕΝΑ, Πρωτότυπο πρότυπο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Δωρεάν ανταλλακτικά, Online υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | Κανένας |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | ΚΑΝΕΝΑ, Πρωτότυπο πρότυπο |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Εφαρμογή | ΑΤΜ |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | Χρηματοκιβώτιο μονάδας μεταφοράς Wincor |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1750214641 |
| Κατάσταση | νέο πρωτότυπο |
| Εφαρμογή | ΑΤΜ |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49269047000Α |
| Κατάσταση | νέο πρωτότυπο |
| Τύπος οθόνης αφής | Οχι |
| Πν | 009-0030205 90030205 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 009-0030205 90030205 |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τμήματα ΑΤΜ OKI |
| Μοντέλο | 6040 W |
| Εξουσία | Ν |
| Διανομή | 2-15 ημέρες |