| Αριθμός ανταλλακτικού | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf VS Μοντέλο DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Μάρκα | Giesecke+Devrient G&D |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 521495001 521495 |
| Δεκ | ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ ΙΜΑΝΤΟΥ U2/U3 ΜΟΤΕΡ |
| MOQ | 1 τεμάχιο |
| Δείγμα | Δωρεάν δείγμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Λεπτομέρειες συσκευασίας: Ουδέτερη συσκευασία Λεπτομέρειες παράδοσης: Μετά την πληρωμή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 Τεμάχια/Τεμάχια ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα | G+D |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |