| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΙΤ CAMR OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΑΜΕΡΑ Diebold CAMERA WDUB-1300-RT ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΜΕΡΑ USB |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | G13A780A01 G13A779A01 |
|---|---|
| Κατηγορία | Εξαρτήματα ανάγνωσης καρτών ATM |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | 1750344552 1750344553 |
|---|---|
| Κατηγορία | Εξαρτήματα ATM |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1750002266 01750002266 |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | DN200 IOT In-Output Module Customer Tray Gear 1750288271 18t/65t Gear Input Tray |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |