| Τύπος προϊόντος | Ανταλλακτικά ATM |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | Σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 01750173043 Ανταλλακτικά μηχανημάτων ATM Diebold Nixdorf υψηλής ποιότητας Wincor Nixdorf Cineo VS κά |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| Κατηγορία | Εξαρτήματα ATM |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0758882 4450758882 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | CHD-DIP ICM375-3R2790 αναγνώστης καρτών |
| Εφαρμογή | Μηχάνημα DN |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Nixdorf Opteva Presenter SHAFT, XPRT IDLER ASSY |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 Stacker Roller Shaft 49-202790-000A |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 SHAFT TRANSPORT DRV 49-253616-000D |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμοί μοντέλου | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |