| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD03234-C520 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu F53 F56 Χρηματοδοτητής λογαριασμών |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu Extractor |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΙΤ CAMR OPTEVA 720/560/520 CLR 0.33IN HI |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΑΜΕΡΑ Diebold CAMERA WDUB-1300-RT ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΜΕΡΑ USB |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |