| Κύριο χαρακτηριστικό | Επαγγελματικός διπλός τσεπών λογαριασμών τραπεζογραμματίων διαλογέων διπλός διαλογέας νομισμάτων της |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΕΥΡΟ- TWD VND THB INR CNY JPY KRW GBP BYN SYP IQD SAR |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | αντίθετος υπολογισμός νομίσματος μετρητών ταξινομώντας μηχανών μηχανών διαλογέων χρημάτων λογαριασμώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | UGS MZN RWF KES NAD TND BWP LYD ZMK AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD ΤΡΙΨΊΜΑΤΟΣ UAH RSD GBP BYN ETB |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| ΠΝ | 01750252347 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold V7 EPP |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49255908000F |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 01750173205 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Πρότυπο συσκευής ανάγνωσης καρτών WINCOR CHD V2CU |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49255908000Β |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 1750136159 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Γκουάνγκ Τζου |
| Λέξεις-κλειδιά | Τροφοδοτικό Διανομέα Wincor PC280 2050XE ATM 24V |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος. |
| Τρόπος μεταφοράς | DHL, FedEx, EMS, TNT και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 01750234858 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold V7 EPP |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |