| Κύριο χαρακτηριστικό | Διπλή μηχανή διαλογέων δύναμης |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | HUF RON CHF MAD ΌΛΟ ΤΟ ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Η πολυ απομίμηση του Μπιλ Sorteer νομισμάτων σημειώνει τη μετρώντας μηχανή χρημάτων διαλογέων χρημάτ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ UAH RSD HUF RON CHF MAD SEK NOK ΌΛΟ ΤΟ IQD SAR NIO MDL ΒΑΡΙΔΙΏΝ DOP HNL GTQ Κ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm -180×85mm |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm -180×85mm |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| ΠΝ | KD11070-C521 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu CDU Cash Dispenser Unit |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Τύπος οθόνης αφής | Όχι οθόνη αφής |
| P/N | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| Ποιότητα | νέο και πρωτότυπο/γενικό |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1, πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| ΠΝ | 49253631000Β |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΔΡΒ μεταφοράς άξονα Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD03300-C100 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Κορυφαία μονάδα Fujitsu F510 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |