| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | Ν, Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Ν |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Ν |
| Χωρητικότητα | Ν |
| Λειτουργικό σύστημα | Ν |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκευής, σε απευθείας σύνδεση υποστήρ |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1, χάλυβας |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Εξουσία | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | Ν, Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Ν |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | Ν, Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Ν |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | 1, πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Βασικό χαρακτηριστικό | Μικτός διαλογέας τραπεζογραμματίων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | GBP |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Χρησιμοποιείται σε | GFB800 GFB810 GFB820 GFB830 GFS120 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1742-T003 |
| Περιγραφή | Κύλινδρος τροφοδοσίας σειράς GFB |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Μεμονωμένα εξαρτήματα ή σετ ανάλογα με την παραγγελία |
| Εγγύηση | 3 μηνών |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |