| Κύριο χαρακτηριστικό | Κατά του κτενήσματος τόρνου εργαλεία αναγνωστών καρτών εξοπλισμού τράπεζας αντι - συσκευή απάτης |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| ΠΝ | 01750173205 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Πρότυπο συσκευής ανάγνωσης καρτών WINCOR CHD V2CU |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49255908000Β |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49255908000F |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 01750252347 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold V7 EPP |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 1750136159 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Γκουάνγκ Τζου |
| Λέξεις-κλειδιά | Τροφοδοτικό Διανομέα Wincor PC280 2050XE ATM 24V |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος. |
| Τρόπος μεταφοράς | DHL, FedEx, EMS, TNT και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49255908000Γ |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold CAMERA USB |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 01750234858 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold V7 EPP |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49248086000A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold 5500 άξονας κυλίνδρων στοιβαχτών |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49202790000Α |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Συγκρότημα ρελαντί μεταφοράς άξονα Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |