| ΠΝ | 01750304622 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Αναγνώστης καρτών Diebold NIDEC SANKYO EMV |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ΓΟΥΙΝΚΟΡ |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Χρησιμοποιείται σε | για ΑΤΜ |
| Είδος επιχείρησης | Εργοστάσιο |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ΓΟΥΙΝΚΟΡ |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Χρησιμοποιείται σε | για ΑΤΜ |
| Είδος επιχείρησης | Εργοστάσιο |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 01750346451 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ΓΟΥΙΝΚΟΡ |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Χρησιμοποιείται σε | για ΑΤΜ |
| Είδος επιχείρησης | Εργοστάσιο |
| ΠΝ | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 0322752 / 49238415000Α |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold Opetva OP368 Bill Validator |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Gear Diebold 15T D-Shape |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |