| Χρώμα | Διαφέρει ανά μέρος |
|---|---|
| Τύπος | Glory Teller Cash Recycler |
| Αντοχή | Υψηλή αντοχή στη φθορά |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Μεμονωμένα εξαρτήματα ή σετ ανάλογα με την παραγγελία |
| Εγγύηση | 3 μηνών |
| Πν | 009002326 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Όνομα παραγωγής | NCR ATM PARTCard ReaderContact Set Κεφαλή μονάδας IC |
| Κατασκευαστής | ShenJiang |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 009002326 |
| Πν | 110000137 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Κατασκευαστής | ShenJiang |
| Χρώμα | ως εικόνα |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Πν | 72323503 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Όνομα παραγωγής | Ανταλλακτικά μηχανών ΑΤΜ Controlle Module Feed Hyosung CDU |
| Λέξεις-κλειδιά | Hyosung CDU Feed Mod |
| Αριθμοί μοντέλων συμβατότητας | Συμβατό με πολλά μοντέλα της σειράς Glory GFB όπως το GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφέρει ανά μέρος |
| Τύπος | Εξαρτήματα μετρητή και ταξινομητή |
| Αντοχή | Υψηλή αντοχή στη φθορά |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Μεμονωμένα εξαρτήματα ή σετ ανάλογα με την παραγγελία |
| Αριθμοί μοντέλων συμβατότητας | Συμβατό με πολλά μοντέλα της σειράς Glory GFB όπως το GFB800 GFB810 GFB820 GFB-520A |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφέρει ανά μέρος |
| Τύπος | Εξαρτήματα μετρητή και ταξινομητή |
| Αντοχή | Υψηλή αντοχή στη φθορά |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Μεμονωμένα εξαρτήματα ή σετ ανάλογα με την παραγγελία |
| Χρησιμοποιείται για | Συμβατό με πολλαπλές Glory GFB Series GFB800 GFB810 GFB820 Glory GFB-520A GFB 830 |
|---|---|
| Ποιότητα | Νέος |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Μεμονωμένα εξαρτήματα ή σετ ανάλογα με την παραγγελία |
| Εγγύηση | 3 μηνών |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Κίνα |
| ΠΝ | KD11070-C521 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu CDU Cash Dispenser Unit |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 49253631000Β |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | ΔΡΒ μεταφοράς άξονα Diebold |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |