| Κύριο χαρακτηριστικό | Ταξινομώντας μηχανή τραπεζογραμματίων οθόνης χρώματος ETB ZMK ZWD CNY JPY πέσος Φιλιππίνων για 95 χώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ETB ZMK ZWD CNY JPY ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Διαλογέας μετρητών γραφείων ανταλλαγής |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | AUD |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων μετρητών χοανών δύο τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | UV MG IR νομίσματος ανιχνευτών χρημάτων διαλογέων μηχανών διαλογέας τραπεζογραμματίων μετρητών μετρώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | αντίθετος υπολογισμός νομίσματος μετρητών ταξινομώντας μηχανών μηχανών διαλογέων χρημάτων λογαριασμώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | LBP ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP KZT SAR ΤΡΙΨΊΜΑΤΟΣ UAH RSD DZD ZWD AOA |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικτός μετρητής τραπεζογραμματίων μηχανών διαλογέων ξένου νομίσματος CLP MXN CAD KZT ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ AED |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | AED CLP MXN CAD KZT ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |