| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 Stacker Roller Shaft 49-202790-000A |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 SHAFT TRANSPORT DRV 49-253616-000D |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49254764000F 49-254764-000F |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Ανταλλακτικά μηχανών ATM Diebold Opteva 5500 UCC UNIT ELU |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΚΑΜΕΡΑ Diebold CAMERA WDUB-1300-RT ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΜΕΡΑ USB |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΠΛΕΥΡΗΣ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | ΠΙΣΩ ΣΥΝΔΕΣΗ USB ΚΑΜΕΡΑ Diebold |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49255908000G 49-255908-000G |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold CAMERA USB ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΞΙΟΥ ΠΛΕΥΡΟΥ 2.4 ΦΑΚΟΣ |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Αριθμοί μοντέλου | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| Αριθμοί μοντέλου | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| Κατηγορία | ATM NCR S2 Components |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |