| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Νόμισμα υποστήριξης | 100+ ΌΠΩΣ NLG MYR FRF ΔΠΕ BEF ΤΟ NZD CSK JOD LBP CLP ΕΥΡ |
|---|---|
| Ο μέγιστος Μπιλ που μετρά την ταχύτητα | 1.300 ανά λεπτό. |
| Ικανότητα χοανών | 250 λογαριασμοί |
| Ικανότητα στοιβαχτών | 200 λογαριασμοί |
| επίδειξη | Υψηλής ευκρίνειας LCD |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Sj-9100 δύο τσεπών διαλογέων μιγμάτων μετρώντας μηχανών ικανότητα μηχανών αξίας μετρώντας |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS UAH RSD DKK KZT UZS CHF MAD SEK NOK HUF CHF MAD SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Κατά του κτενήσματος τόρνου εργαλεία αναγνωστών καρτών εξοπλισμού τράπεζας αντι - συσκευή απάτης |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |