| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | Ν, Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Ν |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | NMD 100 Dispenser 4 κασέτα και 1 απόρριψη |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD11070-C521 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu CDU Cash Dispenser Unit |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | NMD 100 Dispenser 4 κασέτα και 1 απόρριψη |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
|---|---|
| Εξουσία | Ν |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| Εγκατάσταση | Συνιστάται επαγγελματική εγκατάσταση |
| Διανομή | 2-15 ημέρες |
| ΠΝ | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1, πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 ημέρες |
| Υλικό | Ηλεκτρονικά Εξαρτήματα |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | Κανένας |