| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος προϊόντος | Ανταλλακτικά ATM |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | Σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Χρώμα | Διαφέρει ανά μέρος |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 τεμ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 τεμ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Pn | MEI CashFlow Series 7000 5 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Dimensions | Depends on specific part |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Βάρος | 12 κιλά/μονάδα |
| Τύπος οθόνης αφής | Οθόνη αφής TFT 4,3 ιντσών |
| Αριθμοί μοντέλου | TMS150XG-10TB |
|---|---|
| Κατηγορία | Εξαρτήματα ATM |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Όρος πληρωμής | δυτική ένωση Τ/Τ |
| ΠΝ | 01750234996 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Diebold V7 EPP |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |