| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 επαγγελματικά μετρητά τσεπών που μετρούν το μικτό μετρητών μετρώντας μηχανών σημειώσεων διαλογέα τ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | MYR ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP IQD SAR ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ UAH |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Πλαστός διευκρινιστής 2 ανιχνευτών χρημάτων μετρητής αξίας τσεπών και μικτή διαλογέας μηχανή χρημάτω |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | EUR/USD/GBP/RUB/CNY/BRL/INR/THB |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Αντίθετο φορητό τραπεζογραμμάτιο του Μπιλ που μετρά την πλαστή σημειώσεων μετρώντας μηχανή χρημάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS RSD EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP IQD SAR NIO HUF CHF MAD SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | UV MG IR νομίσματος ανιχνευτών χρημάτων διαλογέων μηχανών διαλογέας τραπεζογραμματίων μετρητών μετρώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μετρώντας μηχανή κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF δύο τσεπών τραπεζογραμματ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | IR εικόνας τραπεζών ταξινομώντας μηχανή μετρητών αξίας διαλογέων τραπεζογραμματίων χρημάτων αντίθετη |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP IQD SAR NIO MDL ΒΑΡΙΔΙΩ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | φορητοί μετρητής χρημάτων διαλογέων τραπεζογραμματίων λογαριασμών δύο τσεπών τοπ τραπεζογραμματίων φ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK TWD NPR VND THB INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |