| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Χρώμα | ως εικόνα |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανά συστατικό |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| σύστημα λειτουργίας | 1 |
| Αποστολή | Με αεροπλάνο/Με express/Θαλασσίως |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τμήματα ΑΤΜ OKI |
| Μοντέλο | 6040 W |
| Εξουσία | Ν |
| Διανομή | 2-15 ημέρες |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος Περιορισμένη Εγγύηση |
|---|---|
| Εξουσία | Ν |
| Κατάσταση μετοχής | Σε απόθεμα |
| Εγκατάσταση | Συνιστάται επαγγελματική εγκατάσταση |
| Διανομή | 2-15 ημέρες |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Εμπορικός Όρος | Exw |
| Τύπος | εξαρτήματα |
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | ως εικόνα |