| Κύριο χαρακτηριστικό | Αντίθετο φορητό τραπεζογραμμάτιο του Μπιλ που μετρά την πλαστή σημειώσεων μετρώντας μηχανή χρημάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS RSD EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP IQD SAR NIO HUF CHF MAD SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Το άμεσο πολυ νόμισμα 1+1 εργοστασίων δύο τσέπες τιμολογεί τη μηχανή διαλογέων σημειώσεων για το αντ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK ΤΡΙΨΊΜΑΤΟΣ UZS GBP BYN AED SYP IQD SAR ΕΥΡΟ- SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | SEK ΣΠΟΛΏΝ LBP Δολ ΗΠΑ ΕΥΡ MZN MAD VEF μετρώντας μηχανή νομίσματος διαλογέων μετρητών χρημάτων μετρώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | MAD VEF ΔΟΛ ΗΠΑ ΕΥΡ MZN LBP ΣΠΟΛΏΝ SEK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | φορητοί μετρητής χρημάτων διαλογέων τραπεζογραμματίων λογαριασμών δύο τσεπών τοπ τραπεζογραμματίων φ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK TWD NPR VND THB INR CNY JPY KRW MYR IDR ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ταξινομώντας μηχανή τραπεζογραμματίων οθόνης χρώματος ETB ZMK ZWD CNY JPY πέσος Φιλιππίνων για 95 χώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ETB ZMK ZWD CNY JPY ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Φορητή μηχανή διαλογέων νομίσματος μετρητών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | AUD |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |