| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | U βασικό Doogle χρήσης τράπεζας που εκδίδει τη μηχανή λιανοπωλητών εξοπλισμού ATM ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Αυτόματη μηχανή διαλογέων μετρητών σημειώσεων αξίας μιγμάτων για την τράπεζα και το γραφείο ανταλλαγ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | NZD AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP IQD SAR NIO ΤΡ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Sj-9100 δύο τσεπών διαλογέων μιγμάτων μετρώντας μηχανών ικανότητα μηχανών αξίας μετρώντας |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK KZT UZS UAH RSD DKK KZT UZS CHF MAD SEK NOK HUF CHF MAD SEK NOK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Βασικό χαρακτηριστικό | Μικτός διαλογέας τραπεζογραμματίων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | GBP |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικτός διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DOP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |