| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μετρητής μετρητών KES LAK GHS QAR κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου HUF UAS κατάλληλος για το διαλογέα |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | KES LAK GHS QAR ΚΈΝΤΡΟΥ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ HUF UAS |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων νομισμάτων μηχανών ανακύκλωσης τραπεζογραμματίων ριαλιού Ομαρ ΜΑΝΔΡΏΝ ARS CHF NOK G |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΡΙΆΛΙ ΟΜΑΡ ΜΑΝΔΡΏΝ ARS CHF NOK GBP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Φορητή μηχανή διαλογέων νομίσματος μετρητών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | AUD |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | ΒΑΡΙΔΙΩΝ ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ HNL MYR SGD XOF μικτή DKK νομίσματος σημειώσεων μετρώντας μηχανή διαλογέων τραπε |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK XOF SGD MYR HNL ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ΒΑΡΙΔΙΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | SEK ΣΠΟΛΏΝ LBP Δολ ΗΠΑ ΕΥΡ MZN MAD VEF μετρώντας μηχανή νομίσματος διαλογέων μετρητών χρημάτων μετρώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | MAD VEF ΔΟΛ ΗΠΑ ΕΥΡ MZN LBP ΣΠΟΛΏΝ SEK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |