| Κύριο χαρακτηριστικό | Μετρώντας μηχανή κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF δύο τσεπών τραπεζογραμματ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | U βασικό Doogle χρήσης τράπεζας που εκδίδει τη μηχανή λιανοπωλητών εξοπλισμού ATM ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | μικτή αντίθετη φορητή μηχανή λογαριασμών ανιχνευτών χρημάτων τραπεζογραμματίων νομίσματος μετρητών δ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | WD NPR BWP LYD ZMK DZD MGA NZD AOA AUD PKR LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK |
| Ταχύτητα ταξινόμησης | >800pcs/min |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | συνήθεια δύο διαλογέας τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | Τρίψιμο |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | UV MG IR νομίσματος ανιχνευτών χρημάτων διαλογέων μηχανών διαλογέας τραπεζογραμματίων μετρητών μετρώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικτοί μικτοί αξία διαλογείς νομισμάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | TWD VND THB INR CNY JPY, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικρός διαλογέας χρημάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | Ευρο- |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων χρημάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | BYN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |