| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικτός διαλογέας μετρητών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | Δολ ΗΠΑ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Κατά του κτενήσματος τόρνου εργαλεία αναγνωστών καρτών εξοπλισμού τράπεζας αντι - συσκευή απάτης |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |