| ΠΝ | A004605 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | A004606 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Εξωτερικό πλαίσιο NMD, NF 300 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Α006857 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD Cash Dispenser NT100 PCB Assembl |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | A008647 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Οδηγός σημείωσης NMD, κάτω εξωτερικός δίσκος, ND200l |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | A008680 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD Gable, SP αριστερή πλευρά, SPF 200 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | A008681 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD Cab1e, SP δεξιά, SPF 200 |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | 2C160000000313 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Προσαρμοσμένη θερμική κεφαλή VKP80III |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |