| ΠΝ | 2C160000000313 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Προσαρμοσμένη θερμική κεφαλή VKP80III |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από συγκεκριμένο κομμάτι |
| Τρόπος Φορτίου | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | GF0307 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | KD03234-C520 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu F53 F56 Χρηματοδοτητής λογαριασμών |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Αριθμοί μοντέλου | 4450761208 445-0761208 |
|---|---|
| Κατηγορία | Παρουσιαστής ATM NCR S2 |
| Λέξη κλειδί | 4450761208 445-0761208 NCR S2 Presenter R/A FRU Πλήρες μοντέλο και ανταλλακτικά |
| Κατάσταση | Σε απόθεμα |
| Τύπος | Ανταλλακτικά ATM |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Wincor Nixdorf PC280 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Χρησιμοποιείται σε | Σειρά Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | Σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 01750370512 Diebold Nixdorf EXTRACTOR SHAFT VS IV ASSD. ROHS DSU(RM4) 1750291752 DSU Dispense Stacki |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Χρησιμοποιείται σε | Μοντέλο Diebold Nixdorf RM4 VS |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | Σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 01750349990 Diebold Nixdorf RM4 VS Model Counter Rotating Shaft VS Assy 1750349990 |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 τεμ |