| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Field installation, commissioning and training, Field maintenance and repair service, Online support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable, 90 days |
| P/N | 1750105988 |
| Payment | T.Western Union.Paypal |
| Brand | Wincor Nixdorf |
| Στοκ | Σε απόθεμα |
|---|---|
| Εύρος τιμών | Ποικίλλει ανάλογα με το μέρος |
| Λιμάνι | Γκουανγκντόνγκ |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Χρόνος ανοχής | 1-5 μέρες |
| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 90 ημέρες |
| Υλικό | 1, πλαστικό |
| Ικανότητα | 1 |
| Σύστημα λειτουργίας | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και που εκπαι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Υλικό | 1 |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο/ Νέο γενικό/ Ανακαινισμένο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο |
| Ποιότητα | Νέο πρωτότυπο |
| Πληρωμή | Γραμμάριο TT.Western Union.Paypal.money |
| Μορφή δεδομένων | bmp, txt, jpg, fsn |
| Χρησιμοποιείται σε | Σειρά Diebold Nixdorf Opteva |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | Σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 00103334001W Ανταλλακτικά ATM Diebold Nixdorf Opteva Κασέτα εκτροπής κλειδώματος με κλειδί 00-103334 |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |