| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | U βασικό Doogle χρήσης τράπεζας που εκδίδει τη μηχανή λιανοπωλητών εξοπλισμού ATM ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Τόπος Πρωτότυπου | Κίνα |
| Κατάσταση | Νέο γενόσημο |
| Χρώμα | Ως εικόνες |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Τόπος Πρωτότυπου | Κίνα |
| Κατάσταση | Νέο γενόσημο |
| Χρώμα | Ως εικόνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |