| Κύριο χαρακτηριστικό | Μηχανή διαλογέων χρημάτων μετονομασίας |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DOP |
| ταχύτητα | 800pcs/min (χαρακτηριστικός) |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | U βασικό Doogle χρήσης τράπεζας που εκδίδει τη μηχανή λιανοπωλητών εξοπλισμού ATM ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Ικανότητα κασετών | 600/900/1200/2200 σημειώσεις |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μέρη CPI |
| Επίπεδο θορύβου | < 60 dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 40 ° C |
| Λειτουργικό σύστημα | ΟΧΙ |
| Ικανότητα κασετών | 600/900/1200/2200 σημειώσεις |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μέρη CPI |
| Επίπεδο θορύβου | < 60 dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 40 ° C |
| σύστημα λειτουργίας | Οχι |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | μικτή ινδική αντίθετη φορητή μηχανή λογαριασμών ανιχνευτών χρημάτων τραπεζογραμματίων νομίσματος μετ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | UGS MZN RWF KES NAD TND BWP LYD ZMK DZD MGA ZWD AOA TZS ETB |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | DZD AZN KRW BWP PKR NGN ΕΥΡΟ- μιγμάτων νομίσματος τραπεζογραμματίων διαλογέων αντίθετη μετρώντας μηχ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΕΥΡΏ NGN PKR BWP KRW DZD AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Τραπεζογραμμάτιο MMK LBP TRL ΣΠΟΛΏΝ VEF MAD SEK MZN που ανιχνεύει τη μετρώντας ταξινομώντας μηχανή τ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | MMK LBP TRL ΣΠΟΛΏΝ VEF MAD SEK MZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Επαγγελματικός διπλός τσεπών λογαριασμών τραπεζογραμματίων διαλογέων διπλός διαλογέας νομισμάτων της |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΕΥΡΟ- TWD VND THB INR CNY JPY KRW GBP BYN SYP IQD SAR |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |