| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικτός διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DOP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ο επαγγελματίας ETB SYP CAF TND NIO Δολ ΗΠΑ MGA η τράπεζα ανάμιξε τον αντίθετο διαλογέα λογαριασμών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | NZD ΌΛΑ AED NPR MXN KZT |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| ΠΝ | KD11070-C521 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Fujitsu CDU Cash Dispenser Unit |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | Μονάδα ανακύκλωσης νομίσματος πολλαπλών κασετών Fujitsu G60A |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| ΠΝ | NMD 100 Dispenser 4 κασέτα και 1 απόρριψη |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Λέξεις-κλειδιά | NMD |
| Διαστάσεις | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέρος |
| Τρόπος Εμπορευμάτων | DHL, Fedex, EMS, TNT, και ούτω καθεξής |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ταξινομώντας μηχανή τραπεζογραμματίων οθόνης χρώματος ETB ZMK ZWD CNY JPY πέσος Φιλιππίνων για 95 χώ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ETB ZMK ZWD CNY JPY ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, εγκατάσταση επιτόπου, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, υπηρεσία επιτόπι |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ΗΜΕΡΕΣ, 90 ΗΜΕΡΕΣ |
| Υλικό | 1, πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 1 |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 ημέρες |
| Υλικό | Ηλεκτρονικά Εξαρτήματα |
| Χωρητικότητα | Κανένας |
| Λειτουργικό σύστημα | Κανένας |
| Πν | 009002326 |
|---|---|
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
| Όνομα παραγωγής | NCR ATM PARTCard ReaderContact Set Κεφαλή μονάδας IC |
| Κατασκευαστής | ShenJiang |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 009002326 |