| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Σειρά | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Μέγεθος | Πρότυπο/προσαρμοσμένο |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Χρησιμοποιείται σε | για Παιχνιδομηχανή/Μηχανή εξαργύρωσης |
| Απόρριψη χωρητικότητας λογαριασμού | Περίπου 500 λογαριασμούς |
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 1750354977 ATM Parts Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Εγκατάσταση | Συνιστάται επαγγελματικό |
| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Μοντέλο | Σειρά Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Uesd μέσα | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Περιγραφή | Πλάκα ώθησης Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV |
| Ποιότητα | Ολοκαίνουργος |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο / Κατά παραγγελία |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| Υποστήριξη πελατών | Παρέχεται από την Diebold ή εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κοιτικότητα | Αρχική, ανακαινισμένη, γενική |
| Βάρος | 0,5 |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| Υποστήριξη πελατών | Παρέχεται από την Diebold ή εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κοιτικότητα | Αρχική, ανακαινισμένη, γενική |
| Βάρος | 3 |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| Υποστήριξη πελατών | Παρέχεται από την Diebold ή εξουσιοδοτημένους αντιπροσώπους |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κοιτικότητα | Αρχική, ανακαινισμένη, γενική |
| Βάρος | 5 |
| Σειρά | Fujitsu F56 |
|---|---|
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Χρησιμοποιείται σε | για Παιχνιδομηχανή/Μηχανή εξαργύρωσης |
| Απόρριψη χωρητικότητας λογαριασμού | Περίπου 500 λογαριασμούς |
| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |