| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Κατά του κτενήσματος τόρνου εργαλεία αναγνωστών καρτών εξοπλισμού τράπεζας αντι - συσκευή απάτης |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf VS Μοντέλο DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2 Εργασιακή ημέρα |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τμχ για κανονικό απόθεμα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μονάδα μέτρησης | Ανταλλακτικά Hitachi Diebold ATM ECRM |
|---|---|
| Εξπρές σέρβις | Με αεροπλάνο/Με express/Θαλασσίως |
| Άγαλμα στοκ | σε απόθεμα |
| Τρόπος αποστολής | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold ATM |