| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Αρμονία | Μοντέλα ΑΤΜ Fujitsu |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Μηχανή Fujitsu |
| υλικό | Πλαστικό και μέταλλο υψηλής ποιότητας |
| Διανομή | 2-7 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Μονάδα μέτρησης | Ανταλλακτικά Hitachi Diebold ATM ECRM |
|---|---|
| Εξπρές σέρβις | Με αεροπλάνο/Με express/Θαλασσίως |
| Άγαλμα στοκ | σε απόθεμα |
| Τρόπος αποστολής | DHL, Fedex, UPS.TNT |
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold ATM |
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf Opteva Series/CMD V6A |
|---|---|
| Καταγραφή εμπορευμάτων | σε απόθεμα |
| Χρόνος ανοχής | 1 ημέρα |
| Λέξη-κλειδί | 1750354977 ATM Parts Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Εγκατάσταση | Συνιστάται επαγγελματικό |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm -180×85mm |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm -180×85mm |
| Δυνατότητα εισόδου σε μετρητά | 500 σημειώσεις τη φορά |
| Δυνατότητα εξόδου μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απόρριψης μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μάρκα | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | G+D BPS C5 |
| Δεκ. | ΤΡΟΧΑΛΙ ΧΡΟΝΙΣΜΟΥ 20GMTR |
| κατασκευαστής | Giesecke+Devrient/OEM Κίνα |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Εφαρμογή | ΑΤΜ |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | Τσιπ αναγνώστη καρτών Wincor |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Κατάσταση | νέο πρωτότυπο |
| Τύπος οθόνης αφής | Οχι |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |