| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | 136x62,5x80mm³ |
| Ονομαστική τάση | 220v/50hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Χρώμα | Ως εικόνες |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 175173205 |
| Κατάσταση | νέο πρωτότυπο |
| Εφαρμογή | ΑΤΜ |
| Εγκατάσταση | Επαγγελματίας συνιστάται |
| Χρόνος ανοχής | 1-5 μέρες |
|---|---|
| Στοκ | Σε απόθεμα |
| Εύρος τιμών | Ποικίλλει ανάλογα με το μέρος |
| Λιμάνι | Γκουανγκντόνγκ |
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 τεμ./Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Κύριο χαρακτηριστικό | GBP CHF ΜΑΝΔΡΏΝ EGP HKD INR μετρώντας μηχανή λογαριασμών διαλογέων πολυ-νομίσματος της ΚΑΚ 2 LYD δημ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | LYD INR HKD EGP ΜΑΝΔΡΏΝ CHF GBP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | ΒΑΡΙΔΙΩΝ ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ HNL MYR SGD XOF μικτή DKK νομίσματος σημειώσεων μετρώντας μηχανή διαλογέων τραπε |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | DKK XOF SGD MYR HNL ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ΒΑΡΙΔΙΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |