| Κύριο χαρακτηριστικό | Τράπεζας εξοπλισμού έκδοσης ταξινομώντας μετρητών διαλογέων του Μπιλ διαλογέων μηχανών ευρώ μηχανών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | NZD AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD LAK MOP HKD ΠΈΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΊΝΩΝ MMK TWD NPR VND THB |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Φορητή μηχανή διαλογέων νομίσματος μετρητών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | AUD |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής κάρτα που εκδίδει την ενότητα 200 κάρτες για τα περίπτερα λιανικώς ATM με τον αναγνώστη καρτώ |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Έλεγχος χρήσης μηχανών λιανοπωλητών του ATM που εκδίδει τον εξοπλισμό τράπεζας ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | U βασικό Doogle χρήσης τράπεζας που εκδίδει τη μηχανή λιανοπωλητών εξοπλισμού ATM ενότητας |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ευφυής διαλογέας νομίσματος |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΚΈΝΤΡΟ ΑΝΊΧΝΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΈΓΧΟΥ CLP CAD ΜΑΝΔΡΏΝ ΣΠΟΛΏΝ VEF ARS MXN ΔΟΛ ΗΠΑ BRL, ΚΑΙ Κ.ΛΠ. |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Διαλογέας μετρητών δύο τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | KRW |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Διπλή της ΚΑΚ προσφορά εργοστασίων μηχανών διαλογέων χρημάτων νομισμάτων μετονομασίας φορητή πολλαπλ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | MVR GHS NZD AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD LAK |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Αυτόματη τραπεζογραμματίων ταξινομώντας μηχανή μετρητών τομέων διαλογέων οικονομική και λιανική |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ILS IRR JOD QAR BHD YER EGP LBP TRL ΡΙΑΛΙΟΎ ΟΜΑΡ AED SYP MDL ΒΑΡΙΔΙΩΝ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Επαγγελματικοί μετρητής χρημάτων διαλογέων τραπεζογραμματίων λογαριασμών δύο τσεπών τραπεζογραμματίω |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | TRL ILS IRR JOD NZD AUD PKR XCD ΛΚΡ SGD QAR BHD YER EGP |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |