| Κύριο χαρακτηριστικό | Μικρός διαλογέας χρημάτων |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | Ευρο- |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Χρώμα | ως εικόνα |
| MOQ | 1 |
| Τύπος επιχείρησης | Εργοστάσιο |
| Κατασκευαστής | ShenJiang |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Μοντέλο | Διάταξη DN |
| Κατάσταση | Νέο και πρωτότυπο |
| Προϊόν | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL DRIVE SHAFT 49-253616-000D |
| Αποστολή | Παγκόσμια αποστολή διαθέσιμη μέσω Expree/Air/Sea |
| Κύριο χαρακτηριστικό | συνήθεια δύο διαλογέας τσεπών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | Τρίψιμο |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται σε | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Προέλευση | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Αποστολή | Express/Sea/Air/Truck |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ο επαγγελματίας ETB SYP CAF TND NIO Δολ ΗΠΑ MGA η τράπεζα ανάμιξε τον αντίθετο διαλογέα λογαριασμών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ETB SYP CAF TND NIO ΔΟΛ ΗΠΑ MGA |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Βιομετρική χρήση τράπεζας ενότητας αναγνώρισης επικύρωσης ATM φλεβών δάχτυλων |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |