| Κύριο χαρακτηριστικό | Επαγγελματικός διπλός τσεπών λογαριασμών τραπεζογραμματίων διαλογέων διπλός διαλογέας νομισμάτων της |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΕΥΡΟ- TWD VND THB INR CNY JPY KRW GBP BYN SYP IQD SAR |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Μετρώντας ταχύτητα | 800-1000 σημειώσεις ανά λεπτό |
|---|---|
| Προδιαγραφή μετρητών | 120×62mm 180×85mm |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | DZD AZN KRW BWP PKR NGN ΕΥΡΟ- μιγμάτων νομίσματος τραπεζογραμματίων διαλογέων αντίθετη μετρώντας μηχ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | ΕΥΡΏ NGN PKR BWP KRW DZD AZN |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | μικτή ινδική αντίθετη φορητή μηχανή λογαριασμών ανιχνευτών χρημάτων τραπεζογραμματίων νομίσματος μετ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | UGS MZN RWF KES NAD TND BWP LYD ZMK DZD MGA ZWD AOA TZS ETB |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 500 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Ο επαγγελματίας ETB SYP CAF TND NIO Δολ ΗΠΑ MGA η τράπεζα ανάμιξε τον αντίθετο διαλογέα λογαριασμών |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | NZD ΌΛΑ AED NPR MXN KZT |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Αξία χρημάτων NAD MVR MOP YER CLP CAD ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ για την πλαστή χρημάτων αντίθετη μηχανή μετρητών τρ |
|---|---|
| Διαθέσιμο νόμισμα | NAD MVR MOP YER CLP CAD ΤΡΙΨΙΜΑΤΟΣ |
| Ικανότητα εισόδων μετρητών | 800 σημειώσεις ανά χρόνο |
| Ικανότητα παραγωγής μετρητών | >200 σημειώσεις |
| Ικανότητα απορριμάτων μετρητών | >150 σημειώσεις |
| Κύριο χαρακτηριστικό | Παράθυρα 10 πυρήνας PC RAM 500GB HDD ΚΜΕ I5 4GB για τη μηχανή του ATM |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών | κασέτα 200 καρτών |
| Αναγνώστης καρτών | V2CU αναγνώστης καρτών |
| Τάση | 100-240Vac |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 ημέρες, 90 Δυάς |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τόπος πρωτοτύπου | Κίνα |
| Κατάσταση | νέο γενόσημο |
| Λιμάνι ναυτιλίας | Guang Zhou |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ΓΟΥΙΝΚΟΡ |
| Χρώμα | Ως εικόνα |
| Χρησιμοποιείται σε | για ΑΤΜ |
| Είδος επιχείρησης | εργοστάσιο |